Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama 

Başta mobil telefonlar olmak üzere, tablet ve saat gibi mobil cihazlarda çalışan bir yazılım olan Mobil Uygulama ya da APP Yazılım, hayatı kolaylaştırmaya yönelik birçok fikir ve amaç için kullanılmaktadır. Günümüzde markaların e-ticaretten dijital pazarlamaya, duyurudan randevu almaya birçok amaçla kullandığı Mobil Uygulamalar, App Store ya da Google Play Store gibi uygulama dağıtım platformlarından indirilir.

 

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Uyurken bile birçoğumuzun yanımızdan ayırmadığı akıllı telefonlar, bizlerin her saniye istediğimiz noktaya ve dünyaya erişmesini sağlayan birer sihirli değnek gibiler. Sağladıkları faydaya göre farklı hedef kitlelere erişen uygulamalar günlük hayatı kolaylaştıracak imkanlar da sunmaktadır. Uygulama dağıtım platformlarında; hava durumu, nöbetçi eczane, müzik, kitap, alışveriş ulaşım araçları çağırma, eğlence gibi farklı kategorilerde milyonlarca uygulama kullanıcılara sunulur. Mobil cihaz kullanıcılarının zamanlarının %70’den fazlasını mobil uygulamalarda geçirdiği istatistiği de bu gerçeği bir kez daha kanıtlamaktadır.

Türkiye’de genel internet erişiminin %65’i cep telefonu ve tabletler üzerinden yapılmaktadır. We Are Social raporuna göre yılda ortalama 2.8 milyar uygulama indirilen ülkemizde mobil uygulamalara harcanan para ortalama 360 milyar dolardır.

Hızla artan bu istatistikler markaların mobil dünya üzerinde de konumlanmasını göz ardı edilemez bir gerçek haline getirmektedir. Bu ihtiyacı gören KREABAZ Dijital Reklam Ajansı olarak, firmanız büyürken tüm ceplere girmeniz için en uygun tasarımı ve teknolojiyi size sunuyor,“markanızı cebe sığdırıyoruz”. Markanız için en iyi kullanıcı deneyimini, işletme ve kurumunuza özgü profesyonel mobil uygulama geliştirme hizmetini sunan bizler “geleceğin mobilde olduğu” inancını taşıyoruz.

 

Mobil Uygulama Sahibi olmanın faydaları nelerdir?

  • Mobil uygulamalar markanız ile hedef kitleniz arasında yenilikçi ve güven duygusuna artıran bir bağ oluşturacaktır.
  • Markanızın ciddiyetinin, kalitesinin ve inovatif vizyonunun bir kanıtı olan mobil uygulamanız, potansiyel müşterileriniz ya da takipçileriniz ile kolay bir etkileşim kurmanızı sağlayacaktır.
  • Markanızla düzenli iletişim halinde olan kişiler mobil sitelere göre çok daha hızlı şekilde sizinle etkileşime geçerler, çünkü mobil uygulamalar mobil web sitelerine göre çok daha hızlı çalışırlar.
  • Mobil uygulamanızla takipçilerinize düzenli olarak kendinizi hatırlatabilir, markanız ve kampanyalarınız hakkında düzenli bilgilendirmeler yapabilirsiniz.
  • Uygulama sahibi olmak iletişim ve pazarlama maliyetlerinizi düşürecektir.

 

APP Yazılım kapsamında neler yapıyoruz?

  • IOS Aplikasyon Yazılımı ve Tasarımı
  • Andorid Mobil Aplikasyon Yazılımı ve Tasarımı

 

Markanızın en etkili şekilde mobil dünyada var olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.