Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kabul etmeliyiz ki günümüzde video ve filmlerden daha fazla etkileşim sağlayan ve heyecan veren bir yol ya da alternatif şu an yok.Haliyle yazılı – görsel paylaşımlardan ziyade video içeriklerin tercih edildiği günümüzde, markaların da kendilerini tanıtabilmeleri içindoğru ve etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmi’ne ihtiyaçları oluyor.

Markanızın kuruluşunu, başarılarını, attığı önemli adımları ve günümüzdeki konumunu en hızlı şekilde anlatabilme yolu olan Kurumsal Tanıtım Filmi; ister kısa ister uzun olsun markanızın tüm değerlerini en etkili şekilde anlatmalı ve izleyenlere ilham vermelidir.

Unutmayın ki hizmetlerinizden ve ürünlerinizden daha fazlasısınız. İş yeri kültürünüz, vizyonunuz, ekibiniz, potansiyeliniz vb. birçok detayı unutulmaz kılabilirsiniz. İşte bunu müşterilerinize anlatmanın en iyi yolu da kurumsal bir videodur. Müşterilerinizin markanızı ve potansiyelinizi fark etmesini sağlamanın etkili bir yoludur Kurumsal Tanıtım Filmi.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Nedir?

Firmanız, işleriniz ya da hizmetlerinizin ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerin genel adı olan kurumsal tanıtım filmi, kendinizi anlatmanın ve hedef kitlenize ulaşmanın en etkili yoludur. Bu video içerikler doğru hazırlandığı takdirde markanızı dijital dünyada önemli bir konuma yükseltecektir. Türkiye’deki internet kullanıcılarının % 96’sının video izlediği, en çok arama yapılan kelimenin YouTube olması ve Türkiye’deki en aktif sosyal medya platformunun YouTube olması da bunun bir kanıtıdır.

Unutulmamalıdır ki şirketler sürekli gelişiyor ve değişiyor. Rekabetin arttığı pazarlarda güçlerini artıran şirketler Kurumsal Tanıtım Filmleriyle; kendi temel değerlerini, en son başarılarını, zamanla nelerin değiştiğini ve nelerin aynı kaldığını nostalji tadında ve yenilikçi bir ruhla anlatabilirler.

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Gelelim bir hizmeti alırken herkesin en çok merak ettiği soruya, “Peki, bunun fiyatı ne kadar?” Ne yazık ki bu soruya istenilen şeyler belirlenmeden net bir cevap verilmez, verilemez! Çünkü Kurumsal Tanıtım Filmi çekmenin fiyatını belirleyen asıl etkenler ihtiyacınız olan ve istenilen şeylerin listesinin uzunluğudur. Firma beklentileri ve kaliteli bir işin ortaya çıkması için olması gereken minimum gereksinimlerin belirlenmesiyle ancak doğru bir fiyat sunulabilir.

Bir gökdelen çekimi yapılacaksa Drone’a ihtiyacınız olacaktır veya kapalı bir mekanda ışıklandırma için profesyonel ekipmanlar gerekir. Belki de markanızı tanıtmak için büyük veya tarihi bir yapının kiralanmasını isteyebilirsiniz. Seslendirme, kurgu ve müzik vb. birçok detayla bu liste değişecektir. Yani beklentiler ve ihtiyaçlar fiyatı belirliyor.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Amacınız ister markanız için farkındalık yaratmak, isterseniz hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmak olsun filminizin hedefinize ulaşmasını sağlamak için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir. Günümüzde akıllı telefonların kameraları yüksek çözünürlük ve çekim kalitesi sağlayabilir. Ancak ihtiyacınız olan şey sadece bir kamera olmayacaktır. Olmamalıdır! Çünkü her ortamda aynı ekipmanla, teknikle ve planlamayla çekim yapılamaz. İşerinizi yürüttüğünüz ve çekim yapacağınız yer bir fabrika, gökdelen ya da bir çiftlik olabilir.4K Çözünürlükte Ultra HD Kaliteli, her açıdan başarılı çekimlerin olduğu kaliteli bir çalışmaya sahip olmak için haliyle çok farklı gereksinimler ortaya çıkacaktır.

Bu bağlamda birçok sektörde çeşitli markalarla, farklı boyutlarda başarılı işlere imza atan, doğru duyguları tetikleyen doğru videolar üreten KREABAZ Dijital Reklam Ajansı olarak marka hikâyenizi en etkili, ilgi çekici ve kalıcı şekilde anlatıyoruz. Unutmayın görmek inanmaktır! Bu sebeple kendinizi etkili şekilde görünür kılmak ve başarılı bir Kurumsal Tanıtım Filmine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi Neden Önemlidir?

  • Markanızı müşterilerinize hızlı ve etkili şekilde tanıtırsınız.
  • Kurumsal bütünlük sağlarsınız.
  • Markanızın ismi, marka değerleriniz ve hizmetleriniz akıllarda daha kalıcı olur.
  • Toplantı, konferans veya etkinliklerde etkili bir imaj oluşturursunuz.
  • Yeniliklere açık, çağı yakalamış bir marka profili çizersiniz.
  • Dijital mecralarda markanızı en iyi şekilde tanıtma imkanınız olur.
  • Geniş kitlelere hitap edebilirsiniz.
  • Dijital mecralarda kendinizi tanıtma olanağıyla, firmanız için yeni kazanç ve yatırım kapıları açarsınız.