Referanslar | KREABAZ Referanslar

KREABAZ Dijital Reklam Ajansı olarak müşteri memnuniyetimizle ön plana çıkan bir markayız. Bizler “biri olmadan diğer taraf eksik kalır” mantalitesine sahip bir çalışma anlayışını benimsiyoruz. Bu sayede hem müşteri ilişkileri hem de hizmet kalitesi noktasında değişmeyen bir başarı grafiği yakalıyoruz.

Başarının çaba ve merak ile geldiğini biliyoruz. Bu nedenle yalnızca kendi sektörümüzde değil, dokunduğumuz ve içinde olduğumuz tüm sektörlerde yer alan yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz. Bu sayede hızlı bir biçimde değişmekte olan dünyaya ayak uydurabiliyoruz. Yani çalıştığımız markaları da aynı başarı ve hızda yeniliklere adapte edebiliyoruz. İşte güncel gelişmelere ve piyasaya ayak uydurabilen bizlere güvenen markalarımızla uzun soluklu işlere imza atabiliyoruz.

TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri

Türkiye Voleybol Federasyonu

Pioneer DJ

Acar Store

Kalkancı

YEO Enerji

Rey Energy

mateks logo

EMKA Et Ürünleri ve Gıda Dağıtım

duysak logo

Emre Dar Dokuma

Este Bilişim

demsistem

Antasya Yazılım

San Deco

TMK Reklam ve Etiket

Sette Sette Design

Gereksiz Şeyler

Martinik Travel

demsistem

Papelon | Food | Drink

sws

Hariqa

Gusto by Venus

Mopast

haggar

cimtav

SM Yapım

Asbir

Akhan Sourcing

Fabrika Voleybol

Section

Akça Konakları

hunn Design

bitatli

Plan-T

Property Advisor Turkey

Bievlen

Neden KREABAZ?

Bahsettiğimiz gibi KREABAZ olarak hem değişen dünyaya oldukça hızlı şekilde ayak uydurabilmekte hem de birlikte çalıştığı müşterilerini bu hıza güçlü bir şekilde adapte edebiliyoruz. Bu sayede KREABAZ ile çalışmayı tercih eden markalar da hem güncel piyasanın hızına efektif bir şekilde adapte olabiliyor hem de güncel birçok gelişmeyi sistemlerine entegre edebiliyorlar.

KREABAZ Dijital Reklam Ajansı markamızla sadece portföyümüzde yer alan sektörler hakkında gelişmeleri takip etmiyoruz. Organik bağı olsun olmasın başka birçok sektörü takip ediyor ve bu yenilikleri markamızla paylaşıyoruz. Bu da birlikte çalıştığımız markalar için oldukça dikkat çekici bir artı değer oluşturuyor. Bu sayede KREABAZ markası birçok farklı sektör ve piyasadan farklı markalar tarafından tercih ediliyor. Özellikle müşteri odaklı yaklaşımımız KREABAZ’ı bu noktada rakiplerinden daha öne çıkarıyor.

Müşteri Memnuniyeti ve KREABAZ

KREABAZ Dijital Reklam Ajansı altı aşamalı bir süreçle çalışmaktadır. Bunlar;

  • Dinleme
  • Araştırma
  • Düşünme
  • Planlama
  • Kontrol etme
  • Uygulama

Biz her sektörün ve firmanın apayrı bir dünya olduğunu ve kendine ait ekosistemleri ile çarklarının döndüğünü biliyoruz. İşte biz bu bilinçle yeni sektörlerle ve firmalarla yeni bir yola çıkacağı zaman mutlaka öncelikle bu dünyaları keşfediyoruz. Yani müşterilerimizi dinliyor, gözlüyor ve mutlaka işleyişlerine ayak uyduruyoruz. Bu sayede müşterilerimizin sektörde çok öne çıkmasını sağlayacak olan detayları yakalıyoruz. İkinci aşama olan araştırma kısmında gerekli olan kritik bilgiler öğreniyor ve sürece dahil ediyoruz. Bu bilgilerle sektör ve marka için neler yapılabileceğimizi detaylı şekilde araştırıp, bir yol haritası çıkarıyoruz. Yapılabilecek her şey fikir havuzumuzda topluyoruz. Şirketin amacı olabildiğince çok ve farklı düşüncelerle fikirleri bir araya getiriyoruz Bu sayede de şirket için çok geniş bir bakış açısı yakalayabiliyoruz.

Üçüncü aşama olan düşünme kısmında ortaya koyduğumuz bütün düşünceleri, fikirleri, araştırmaları ve bu araştırmalardan elde ettiğimiz sonuçları bir araya topluyoruz. Bu sayede de müşterilerimiz için en doğru ve uygun çözümlerin hangileri olduğunu buluyoruz. Bu karar verme sürecini olabildiğince rasyonel ve kümülatif bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında elde ettiğimiz bilgileri kullanarak çalıştığımız markalar için stratejiler geliştiriyoruz. Bizi bu noktada diğerlerinden ayıran özelliğimiz, her markaya aynı çözümü uygulamak yerine, markalar özelinde ayrı ayrı çözüm stratejileri üretiyor olmamızdır. Her markanın ve şirketin hem kendisini özel hissetmesini hem de kendi özelinde çok daha efektif çözümlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Dördüncü aşama planlama aşamasıdır. Bu aşamada yapılan araştırmalar mutlaka uzun soluklu strateji oluşturma aşamaları geçildikten sonra seçilen hizmet ve çözüm yollarını içerir. Bu aşamada mutlaka hem hizmet hem de çözüm yolları bir plan ve takvim içinde bir araya getirilir. Burada yapılacak olan her hamlenin hem zamanlaması hem de içerikleri düzgün bir biçimde planlanır. Alınan kararlar ve akabinde verilen tepkilerle birlikte yapılacak olanların nasıl sonuçlar vereceğini mutlaka ciddi bir şekilde yakından gözlemleriz.

Beşinci aşama olan kontrol etme aşamasında onay sürecine geçilmeden önce adeta bir yargıç gibi işlemleri kontrol ediyoruz. Bunu da mutlaka ama mutlaka onay sürecine geçilmeden önce yapıyoruz. İşlerimize dair en acımasız eleştirileri yaparız. Bu sayede yaptığımız işlemleri oldukça detaylı bir biçimde inceler ve kullanıcıymış gibi değerlendiririz. Aynı zamanda hayata geçirilen bu işlerle “Beklentiler ve istenenler karşılanabilmiş mi?” sorularını da yanıtlıyoruz.

Son aşama da ise mutlaka eksiksiz ve hatasız bir teslim yapmak ya da uygulamak için her şeyi hazır hale getirmek yer alıyor. Bu noktada yapılacak olan tüm çalışmaları mutlaka en küçük işler için bile olsa tekrar değerlendiriyoruz. İşer onaylandığı taktirde uygulama kısmını yapıyor ve süreci tamamlıyoruz.

KREABAZ Dijital Reklam Ajansı Referanslar

KREABAZ Dijital Reklam Ajansı markamızla; Marka ve Kreatif Tasarım, Web Tasarım ve Web Yazılım, Sosyal Medya, SEO-SEM-DM, e-Ticaret Hizmetleri, Video & Prodüksiyon” alanlarında hizmet veriyoruz. İşinde uzman ekibimizle mutlaka bu hizmetlerin her sürecini rasyonel ve düzenli bir süreç halinde yürütüyoruz.

Sektördeki deneyimimiz, çalışma sistemimiz ve her zaman müşteri odaklı bakış açımızla bizleri tercih eden veya geçmişte tercih etmiş olan referanslarımızı ve projelerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.