Seslendirme ve Dublaj

Seslendirme Hizmetleri

Seslendirme Hizmetleri

İhtiyacınız doğrultusunda; her türlü beste, vokal ve enstrüman kaydı, düzenleme (aranjörlük), edit, mix, mastering, ses/efekt kayıt ve tasarımı (foley) gibi “ses ve müzik” ile ilgili her alanda, dünya standartlarındaki stüdyo, ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz ve çok iddialıyız.

 

Seslendirme ve Dublaj Hizmetleri

Seslendirme, dublaj, reklam müziği (jingle), ses logo, film müziği, radyo spotu, sinyal müziği, tanıtım filmi müziği, fon müziği, santral bekleme müziği, web sitesi müziği, belgesel film müziği, kurumsal marş, jenerik müziği, motivasyon müziği…

 

Ses Logo

Kurumsal kimlik çalışmaları sırasında, genellikle gözden kaçırılan bir konu vardır: “Ses Logo”.Kısa ama duyulduğu anda markanızı akla getirecek bir melodidir “ses logo”. Her markanın kimliğine ve hitap ettiği kitleye uygun olarak, markaya özel tasarladığımız “ses logo”, markanızın ayrılmaz bir parçası olarak, her platformda kullanabileceğiniz akılcı bir yatırımdır.

Jingle

Pazarlama amaçlı kullanılan Reklam Müziğinin, satış üzerinde direkt etkisi vardır. Müziğin insan psikolojisi üzerinde yarattığı duygusal etki, davranış eğilimlerini de belirlemektedir. İyi bir reklam müziği (jingle) akılda kalıcı, ürünle bütünleşmiş, özgün ve kısa olmalıdır.

Seslendirme ve Dublaj

Televizyon, tiyatro ve radyo deneyimi olan geniş seslendirme kadromuzda; çocuk, kadın, erkek ve çizgi film/animasyon seslendirmesi yapan Türkçe seslendirme ve dublaj sanatçılarının yanı sıra, kendi anadillerinde yabancı dil seslendirme yapan profesyonel seslendirme sanatçıları da yer almaktadır.Seslendirme yaptığımız yabancı diller arasında; İngilizce, Almanca, Arapça, Farsça, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Norveççe, Çince vb. bulunmaktadır.

 

Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm ses hizmetleri hakkında bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.