Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Çevrenizle sınırlı kalmayın! Tüm dijital mecralarda reklam ve pazarlama stratejilerinizi kurguluyor, sizi hedef kitlenize en hesaplı ve etkili şekilde ulaştırıyoruz.

 

Dijital Pazarlama nedir?

Dijital Pazarlama, özellikle son yıllarda internet kullanımın yaygınlaşması ve artmasıyla daha da aşina olduğumuz bir kavram oldu. En genel ifadeyle “Dijital Pazarlama”, internet başta olmak üzere tüm dijital mecralarda (uygulamalar, cep telefonları, görüntülü reklamcılık vs) teknoloji destekli ürün ve hizmetlerin pazarlanmasıdır. Özellikle 1990 ve 2000’li yıllarda gelişim göstermeye başlayan bu pazarlama şekli, marka ve işletmelerin çok daha yaygın, ucuz ve verimli etkileşimler göstermelerini sağladı.

Wearesocial ve Hootsuit’in her yıl düzenli olarak hazırladığı “İnternet ve Sosyal Medya İstatistikleri” raporunun Türkiye istatistiklerine göre 82,4 milyon nüfusa sahip olan ülkemizdeki internet kullanıcı sayısı bugün %72 (59,36 milyon kişi) gibi bir orana yükselmiş durumda. Bir önceki yıla göre %9 artış gösteren (5 milyon kişi) bu oran markaların pazar trafiklerini ve pazarlama stratejilerini de belirleyen önemli bir faktör halini aldı. Bu sebepledir ki birçok marka sosyal medya, e-ticaret ve mobil platform gibi dijital pazarlama stratejilerine öncelik vermekte, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini anlık olarak görerek müdahale etmekteler.

Dijital Pazarlamanın bu denli çekici olduğu internet ortamıysa bugün birçok markanın yer aldığı ve rekabet ettiği çetin bir lig konumuna yükseldi. İşte bu noktada KREABAZ Dijital Reklam Ajansı olarak bizler devreye giriyoruz ve markanızın öne çıkmasını ve çok daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. İster sosyal medya kanalları olsun ister e-ticaret platformları markanızın ihtiyaç duyduğu reklam, tanıtım ve dijital pazarlamayı en doğru şekilde sizlere sunuyoruz.

 

Dijital Pazarlama Ajansı olarak neler yapıyoruz?

  • Google Adwords Reklam Kurgusu ve Stratejisi
  • Google Adwords Reklam Yönetimi ve Raporlaması
  • GDN (Görüntülü)Reklam Kurgusu ve Stratejisi
  • GDN (Görüntülü) Reklam Yönetimi ve Raporlaması
  • Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube Reklam Kurgusu ve Stratejisi
  • Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube Reklam Yönetimi ve Raporlaması

 

Dijital Pazarlama hakkında detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.