Trendyol Mağaza Nasıl Açılır

Dijital dünyaya taşınan gündelik yaşamda, artık birçok insan alışveriş yapmak için de online mağazaları tercih ediyor. İstediğiniz ürünü detaylı şekilde arayabilmeniz, farklı ürünlerle karşılaştırma yapabilmeniz, kullanıcı yorumlarına göre değerlendirme şansı yakalamanız gibi farklı sebepler, alışveriş alışkanlıklarını da değiştirdi. Tüm bu sebeplerin yanı sıra zamandan tasarruf edebilmeniz, online alışverişin en çekici yönlerinden bir diğeri. Adresinize kadar teslim edilen ürünler, kolay iade ve değişim seçenekleri de internet üzerinden alışverişin diğer avantajları arasında yer alabilir. Bunlar, tüketici açısından ilk etapta sıralanabilecek artı yönler. Diğer taraftan üreticiler, küçük girişimciler için de bu yeni alışveriş mekanları son derece çekici özelliklere sahip. Trendyol mağaza da bu özellikleri üreticilere, satıcılara sunuyor. Online alışveriş yapmanın giderek daha da yaygınlaştığı son yıllarda, Trendyol mağaza güncel gelişmeleri de takip ederek, sunduğu kolaylıkları satıcılar için de uyguluyor.

Farklı adreslere kısa sürede ulaşma, çok sayıda alıcıya ürün ve hizmetini sunma kolaylığını yaşamak isteyen birçok üretici, hizmet sağlayıcı Trendyol mağaza gibi e-ticaret ortamlarında yerini almak için girişimlerde bulunuyor. E-ticaret, internet üzerinden ürün veya hizmet alımını ve satışını tamamlamak için para ve veri aktarımı şeklinde tanımlanabiliyor. Ayrıca “Elektronik ticaret” veya “İnternet ticareti” şeklinde de bu kavramla karşılaşabilirsiniz. Bu ortamda yer almak isteyen bir üreticiyseniz, personel istihdamı konusundaki masraflardan da kurtulabiliyorsunuz. Online ortamda her zaman açık kalan mağazanızla, satışlarınızı daha az maliyetle gerçekleştirebiliyorsunuz. Online satış, ilk günlerinden bu yana önemli oranda değişim göstermeye de devam ediyor. E-ticaretin evrimine, hızla ilerleyişine şahit olurken, siz de bu ortamda yerinizi alabilirsiniz. Önemli pazar yerlerinden biri olan Trendyol mağazada kendi mağazanızla, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Peki, “Trendyol Mağaza Nasıl Açılır?” gelin birlikte bakalım.

Online Alışveriş Platformları 

Online alışveriş platformları, tüketicilerin internet üzerinden ürün ve hizmetleri satın alabildiği web sayfaları şeklinde tanımlanabilir. Bu platformlar, tüketicilere farklı ürün seçenekleri sunar, ödeme işlemlerini kolaylaştırır ve ürünlerin müşteriye teslimatını sağlar. Ayrıca, online alışveriş platformları, işletmelerin ya da bireysel şirket sahiplerinin kendi sanal mağazalarını açarak, müşterilerine ürünlerini sunmalarına da olanak sağlar. Bu platformlardaki filtreleme seçenekleri ve kategori seçimleri, tüketicilerin istedikleri ürünlere hızlıca erişmelerine de yardımcı olur. Bu platformlarda kredi kartı, banka havalesi, PayPal gibi birçok ödeme seçeneği bulunur. Trendyol mağaza da sanal mağazacılık platformlarından biri olarak, müşterilerin ürünleri hızlıca teslim alabilmesi için kargo şirketleriyle iş birliği yapar ve ürünlerin belirli bir süre içinde müşteriye teslim edilmesini sağlar. Bu ortamların bir diğer avantajı da müşterilerin sorularını yanıtlamak ve yardımcı olmak için müşteri hizmetleri sistemine sahip olmalarıdır.

Trendyol Mağaza

Trendyol Mağaza konusunda faaliyet gösteren önemli platformlardan biri olarak 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Yaklaşık 3O milyon müşteriye ulaşan, 240 bin satıcının yer aldığı bu platform, satıcılarının dijitalleşmesi konusunda da çalışmalarını güncellemeye devam ediyor. Yaklaşık 170 milyon ürün havuzuna sahip olan Trendyol, Amsterdam, Berlin, Ankara, İstanbul, İzmir ve Lüksemburg ofislerinde hizmet veriyor. Avrupa’da 27 ülkeye ürün teslimi yapabilen Trendyol, sanal mağazacılık konusundaki deneyimi ile dikkat çekiyor. Özellikle kadınların dijital ekonomiye katılmaları ve bu ortamda kalıcı olmaları için çalışmalar yapan Trendyol, sizin de sanal mağazanızı açmak için tercih edeceğiniz önemli bir adres olabilir. Trendyol mağazada satışlarınıza başlayarak, sanal mağazacılık platformlarının avantajlarından yararlanırken, kısa sürede büyüme imkânı da yakalayabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret konusunda bilgi birikiminizi arttırabilirsiniz. Böylece, uzun yıllar Trendyol mağaza çatısı altında, e-ticaret ortamında varlığınızı koruyabilirsiniz.

Trendyol Mağaza İçin Bilinmesi Gerekenler

Online alışverişin önemli platformlarından biri olan Trendyol mağaza, satışını yapmak istediğiniz ürünü, kısa sürede istediğiniz tüketici grubuna ulaştırmanızı sağlar. E-ticaret ortamında yerinizi almak istiyorsanız, ilk sanal mağaza girişiminizi, Trendyol mağaza aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, elektronik ticaret ortamındaki yerinizi alabilirsiniz. Peki, bu ortamda neden yer almalı, neden sanal mağaza açmalısınız, sanal mağaza sahibi olmanın avantajları neler, Trendyol mağaza açma konusunda hangi avantajları size sunuyor, bu süreçte takip etmeniz gereken adımlar neler?

Sanal mağazacılık ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Değişen şartlar karşısında siz de ekonomik anlamda özgürlüğünüzü kazanabilir ve bunu kendiniz kontrol edebilirsiniz. Bu nedenle sanal mağazacılık deneyimini yaşayabilir, ekonomik anlamda birikim yapabilirsiniz. E-ticaret pazarında ilk etapta atacağınız adımlarda güvenilir bir satış ortamında yer almanız, size ilk girişiminizde avantajlar sunabilir. Bunun için mevcut sanal alışveriş sitelerinden birinde kendi mağazanızı açmayı tercih edebilirsiniz. Trendyol mağaza, bu girişiminizde, güvenli bir adres olarak size avantajlar da yaşatıyor. Böylece ilk girişiminizde çok sayıda kişiye, farklı bölgelere ulaşma imkânı da bulabiliyorsunuz. Türkiye’de online alışveriş yapanların büyük oranda tercih ettiği adreslerden biri de olan Trendyol mağaza, farklı ürün kategorilerini, farklı markaları da bir arada bulundurması dolayısıyla tercih edilebilir. E-ticaret ortamında var olmanızı sağlayacak, Trendyol mağaza içinde yer alacak mağazanız için ilk olarak bazı evraklara ihtiyacınız olacaktır.

Trendyol Mağaza Nasıl Açılır 3

Trendyol Mağaza Açmak İçin Gerekli Evraklar Neler?

Trendyol mağaza içinde satış yapabileceğiniz bir mağaza açmak için öncelikle bir şirkete sahip olmanız gerekmektedir. Bu şirket şahsınıza ait bir şirket olabileceği gibi anonim veya limited bir şirket de olabilir. Ayrıca Vergi Usul Kanunu’nda yer alan 8. maddeye göre vergi mükellefi olmanız da gerekiyor. Bu yasal gerekliliklerin sonrasında satış yapacağınız ürünle ilgili bazı şartları da sağlamalısınız. Örneğin, satışını yapmak istediğiniz ürünle ilgili yeterli stoğa sahip misiniz? Eğer yeterli ürün stoğunuz bulunuyorsa bu ürünlerin satış operasyonlarını yönetecek yeterliliğe sahip olmanız da beklenen diğer şartlar arasında. Bu ilk bilgiler konusunda hazırlığınızı yaptıktan sonra Trendyol mağaza için gerekli evraklarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Trendyol mağaza açmak için öncelikle internet üzerinden Satıcı Başvuru Formunu doldurmanız, bazı evrakları da matbu olarak hazırlayarak postalamanız gerekecektir. Satıcı Başvuru Formuna Trendyol’dan Satış Yap sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu form içerisinde, kişisel bilgilerinizin gerekli olduğu alanlar dışında, satış yapmak istediğiniz ürünle ilgili bilgileri de yazmanız gereken bölümlerle karşılaşacaksınız. Trendyol mağaza için satıcı kaydınızı oluşturduktan sonra operasyon ve iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekecek. Satıcı Başvuru Formunun son bölümünde ise başvurunuzu kontrol ederek, satış yapacağınız ürünü yükleyeceğiniz forma yönlendirileceksiniz. Bu adımı da gerçekleştirdiğinizde elektronik ortamda yapmanız gerekenleri tamamlamış olacaksınız.

Trendyol mağaza için matbu evraklarınız ise başta faaliyet belgeniz, Ticaret Sicil Gazetesi kaydınız, ıslak imzalı olarak hazırlayacağınız satış sözleşmeniz, imza sirküleri şeklinde olmalıdır. Yine bu evraklar için de vergi numaranız, iletişim bilgileriniz, şirketinizin türü, ticaret sicil numaranız, satış yapmak istediğiniz ürün kategorisine ait bilgi, şirket ticaret unvanınız gibi bilgilere ihtiyacınız olacaktır. Tüm bu bilgileri hazırlayarak dolduracağınız elektronik formlar ve postalayacağınız ıslak imzalı evraklar sonrasında Trendyol mağaza için başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Trendyol Mağaza Açma Ücreti 

E-ticaret pazarında bağımsız olarak kendi mağazanızla yer almak istediğinizde bunun için bazı ücretler yatırmanız gerekebilir. Bu ücretler, açmak istediğiniz mağazanın kapasitesine, altyapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı bantlarından başlayan ücretler, mağazanızın özelliklerine göre artış da gösterebilir. Ancak mevcut sanal alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol mağaza gibi bir platform içerisinde mağaza sahibi olmak istediğinizde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Yani Trendyol mağaza içinde ücretsiz olarak mağazanızı açabilirsiniz.

Mağaza açma ücreti almayan Trendyol, bunun yerine sizinle bir komisyon anlaşması yapar. Bu anlaşmaya göre sanal mağazanızdan yapacağınız her bir satış ve siparişte belirli bir oranda komisyonu Trendyol mağaza için ödersiniz. Ürün kaleminize göre belirlenen komisyon, ürününüzün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Büyük oranda satış işleminizi de hızlandıran bu uygulama mağazanızı açmak için yaptığınız ilk anlaşmada komisyon oranlarının belirlenmesini de içerecek şekilde yer alır. Böylece Trendyol mağaza ile yaptığınız anlaşmada komisyon oranlarınız da sabit kalır. Siz bundan sonraki adımlarda sadece satışlarınıza odaklanabilirsiniz. Peki bu ortamda sanal mağaza sahibi olmak ve satış gerçekleştirmek için hangi şartlara sahip olmalısınız?

Trendyol Mağaza Açma Şartları Nelerdir? 

Farklı ürünleri tek adreste toplayan Trendyol mağaza, milyonlarca insanın alışveriş yapmak için ziyaret ettiği önemli adreslerden biri. Burada kendi mağazanızla yer alarak, bu mevcut müşteri grubuna erişme imkânı da bulabilirsiniz. Ancak Trendyol mağaza içinde yer almak için bazı şartları yerine getirmeniz, kendinizi ve potansiyel müşterilerinizi yasal olarak da koruma altına almanız gerekir.

Trendyol mağaza içerisinde yer almak için öncelikle yasal şartları taşımalısınız. Bir şirket kaydına sahip olmanız gerekmektedir. Anonim, limited ya da şahıs şirketi olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bu şekilde vergi mükellefi olarak KEP adresi gibi gerekli olan bilgileri de sunabilirsiniz. Mağaza açmak için gerekli formları doldurup, evrakları gönderdikten sonra mağaza açılışınız onaylandığında da tamamlamanız gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bunlar genel olarak Trendyol mağaza içinde satışını yapacağınız ürünlerle ilgili olacaktır.

Online mağazanızda satışını yapacağınız ürünlerin uygun görüntü kalitesi ve çözünürlüğe sahip görsellerini hazırlamalısınız. Böylece mağazanızı ziyaret edecek müşterilerinizin ürünleriniz hakkında doğru ve net bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerde barkod bulunmasına da dikkat etmelisiniz. Trendyol mağazada satış işlemleri sonrasında doğru bir planlama ile müşterilerinize satın aldığı ürünü, en kısa sürede ulaştırmalısınız. Teslimat sürecinizin düzenli ve sistematik olması mağazanızın uzun ömürlü ve tercih edilir olmasını da sağlar. Böylece önemli bir rekabetin de oluştuğu bu ortamda ön plana çıkabilir, uzun süre ayakta kalabilirsiniz.

Trendyol’da Mağaza Açmanın Avantajları 

E-ticaret ortamında yer almanın satıcılar için ilk olarak gözlenebilen birçok avantajı bulunmaktadır. Bu gözlenebilen avantajların dışında ayrıca satış tecrübesi kazandıkça farklı avantajları da deneyimleyebilirsiniz. Trendyol mağazada satış yapmanın öne çıkan özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • Öncelikle oldukça rahat bir ortamdan satışlarınızı yapabilir, planlamanızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan bilgisayarınız ve ilk adımda size yetecek kadar sermayeniz sayesinde kısa sürede bu dünyaya adım atabilirsiniz.
  • Trendyol mağaza içinde mağaza sahibi olarak, geleneksel satış yapanların aksine sizin daha az personel ihtiyacınız olacaktır. Bu da daha az personel maliyeti anlamına gelir.
  • 24 saat satış yapabilirsiniz. Sanal mağazanız siz uyurken de müşterilerinizin ziyaretine açık olur. Seçilen ve sepete atılan ürünleri online olarak kolayca sizden sipariş edebilirler.
  • Trendyol mağazada sanal mağazanızı birkaç gün içinde satış yapmaya hazır hale getirebilirsiniz. Fiziksel ortamda açacağınız bir mağazanın hazırlık süreci ile karşılaştırdığınızda bunun size nasıl önemli avantajlar sunduğunu görebilirsiniz.
  • Mağazanızla, neredeyse tüm dünyaya erişebilirsiniz. Ürünlerinizi çok geniş bir alanda tanıtma ve satma imkanına sahip olursunuz. Yenilikçi fikirlerinizi hayata geçirmeyi de başarırsanız kısa sürede çok büyük adımlar atmış olabilirsiniz.
  • Satışlarınız sonrasında müşteri ilişkileri konusunda güçlü bağlar kurabilirsiniz. Bu da sizin bir sonraki satışlarınızı önceden garanti altına almanızı sağlar. Trendyol mağazada, mağazanızdan güzel deneyimlerle alışveriş yapan müşterilerinizle, marka bağımlılığınızı da yaratabilirsiniz.
  • Mağazanızı, markanızı bilen ve alışveriş yapan müşterileriniz aracılığı ile siz de onların alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olarak, ürünlerinizi bu bilgilere göre geliştirebilirsiniz. Yenilikler yapabilir bunları satışa sunabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin geribildirimleri sayesinde her geçen gün mağazanızı yenileyebilirsiniz. Trendyol mağaza yapısı içerisinde de bulunan derecelendirme/puanlandırma sistemi sayesinde profilinize dair bilgileri alabilir, müşterilerinizle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.
  • Mağazanızı dilediğiniz her yerden yönetebilirsiniz. Trendyol mağaza çatısı altında bir yere bağlı kalmadan ürün satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş sitelerinin altyapı sistemlerinin, müşterilerin güvenliği açısından koruma altına alınmış olması da e-ticaret deneyiminize Trendyol mağaza gibi mevcut bir sanal mağazacılık sistemi içinde başlamanızda önemli bir nokta olabilir. Sanal mağazacılık konusunda deneyimli platformlar tüm bu süreçleri sizin adınıza yönetir. Böylece siz, mağazanıza ve ürünlerinizin satışlarına odaklanabilirsiniz. Ayrıca yasal prosedüre dair sözleşmeler ve diğer ayrıntılarla ilgili tüm düzenlemeler de yine sizin adınıza hazırlanmış olur. Böylece kendinizi ve müşterilerinizi yasal olarak güvence altına alırsınız. Trendyol mağaza ortamında bulunan Satıcı Paneli aracılığı ile tüm satış sürecinizi tek bir yerden yönetmeniz de avantajlar arasında belirtilebilir. Bu panelden ayrıca satışlarınıza dair ayrıntıları raporlama imkânı da yakalarsınız. Böylece performansınızı geliştirecek önlemler de alabilirsiniz.

Trendyol Mağaza ve Trendyol Akademi

Trendyol mağaza içindeki satış faaliyetlerinde kampanyalar da oldukça önemlidir. Online satış yapan mağazaların müşterileri cezbetmek, satışlarını artırmak ve müşteri bağlılığı oluşturmak için düzenlediği özel etkinlikler olan bu kampanyalar, alışverişi daha da çekici hale getirmeyi amaçlar. Sanal mağazacılık platformlarında sıkça rastlanacak bu kampanyalar, müşterilere indirimler, promosyonlar, hediye çekleri gibi avantajlar sunar. Bu kampanyalar içinde özel gün ve sezon indirimlerini kapsayan indirim kampanyaları ilk olarak aklınıza gelebilir. Ücretsiz kargo fırsatı da bir diğer kampanya çeşidi olarak düşünülebilir. Özellikle belirli bir miktarın üzerinde yapılan alışverişlerde müşterileriniz ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilir.

Trendyol’un da kendi altyapısı içerisinde belirli zamanlarda tekrarlanan kampanyaları, sanal mağazanızın büyük avantajlar yakalamasını sağlayabilir. Yılın belirli aylarında özellikle ön plana çıkan bu kampanyalar aracılığı ile siz de satışlarınızı arttırabilirsiniz. Özel günlere özel kampanyaların dışında yeni ürün lansmanlarındaki indirim kampanyalarını siz de uygulayabilirsiniz. Küçük birkaç adımla Trendyol mağaza kapsamındaki bu kampanyalara dahil olabilirsiniz. Bu günlere özel ürünler üretebilir, kampanya dönemlerinde ön plana çıkabilirsiniz. Bu kısa dönemlerde çizeceğiniz yüksek satış grafiği yıl boyu satışlarınızı da olumlu yönde etkileyebilir.

Trendyol ayrıca e-ticaret ortamında varlığınızı korumanız, satışlarınızı arttırmanız, yeni müşterilere ulaşmanız, yenilikçi planlar yapabilmeniz için size kendi çatısı altında eğitim imkânı da sunuyor. Trendyol Akademi isminde gerçekleştirilen eğitimlerde konunun uzmanları size yol gösteriyor. Akademide, satışla ilgili önemli ipuçlarını, Trendyol mağaza platformu kullanımına dair detayları öğrenebilirsiniz. İhtiyacınız olacak farklı konu başlıkları altında listelenen eğitim içeriklerine ulaşarak, sorularınıza cevap da bulabilirsiniz. Ayrıca size her zaman destek olacak Satıcı Destek Hattı ve Canlı Destek seçenekleriyle de sorunlarınızı kısa sürede çözme imkânı yakalayabilirsiniz.

Trendyol Mağaza ve Mobil Uygulamalar

Trendyol’un size sunduğu sanal mağaza hizmeti, markanızı kısa sürede geniş bir alana duyurabileceğiniz bir iş modelini size sunar. Bu iş modelinde, mağaza sahibi olarak fiziksel bir mağaza yerine bir e-ticaret web sitesi içeriğiyle birlikte, mobil uygulama üzerinden de ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Böylece daha çok kişiye markanızı tanıtabilir, ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle son yıllarda pandemi nedeniyle artan online alışveriş talebiyle birlikte popüler hale gelen sanal mağazacılıkta mobil uygulamaların avantajları, son derece dikkat çekicidir. 7/24 açık olan mağazanız, geniş ürün yelpazesini, kolay karşılaştırma imkânını ve daha uygun fiyatları müşterilerinize mobil uygulamalar üzerinden de sunmaya devam eder.

Sanal mağazacılıkta son derece önemli olan güvenlik ve müşteri memnuniyeti konusunu, mobil uygulamalarda da Trendyol mağaza gibi güvenilir platformlar aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Mağaza sahibi olarak bu ortamda, müşteri bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve ödeme işlemlerinde güvenilir ödeme yöntemlerini kullanabilmelerine imkân tanırsınız. Ayrıca, müşterileriniz ürünleri iade etme ve değiştirme gibi haklarını da yine mobil uygulamalar üzerinden de kullanabilir.

Mobil kullanım alışkanlıkları olan potansiyel müşterileriniz için bu uygulamada yer almanız, sanal mağazanız için önemli avantajlar sunar. Daha kolay erişilebilir olduğunuz için satışlarınız da bu oranda artış gösterebilir. Mobil satış uygulamaları, özellikle mobil cihazlar için optimize edilmiş olduklarından müşterilerinizin hızlı ve sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamalarını sağlayabilir. Ayrıca, müşterilerin geçmiş satın alma tercihleri ve arama geçmişleri gibi verileri kullanabilen Trendyol mağaza gibi mobil sanal mağazalar müşterilere özel öneriler de sunabilirler. Sanal mağazanızın mobil uygulamalarda yakalayabileceği bir diğer avantaj da müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini girmeden mobil uygulama seçeneklerini kullanabilmeleri.

Trendyol Mağaza Nasıl Açılır 2

Trendyol Mağaza ve Sosyal Medya

Online mağazalar, sosyal medya kanallarını da özel bir strateji ile profesyonelce kullanabilirler. Siz de Trendyol Mağaza çatısı altında yer aldığınızda bu kanallardan da bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Sosyal medya ortamında düzenlenen kampanyalara katılabilirsiniz. Sosyal medya platformları, online mağazaların hedef kitlelerine kolayca ulaşmalarını ve ürünlerini göstermelerini sağlar. Sosyal medyada sanal mağazacılık tanıtımları için uygulanan stratejiler arasında, ilk olarak fotoğraf ve video paylaşımından söz edilebilir. Online mağazalar, sosyal medya hesaplarında ürünlerin fotoğraflarını ve videolarını paylaşarak müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışabilirler. Bu paylaşımlarda, ürünlerin özellikleri, fiyatları ve kullanım alanları hakkında bilgiler paylaşılır.

Sanal mağazaların sosyal medya ortamındaki tanıtım stratejileri içinde reklam kampanyaları da yer alır. Trendyol mağaza içindeki mağazalar, sosyal medya reklam kampanyaları düzenleyerek hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşabilirler. Bu reklam kampanyalarında, belirli bir bölge, yaş grubu veya ilgi alanına göre farklı içeriklerde reklamlar kullanılabilir. Bir diğer seçenek olarak canlı yayınlar da mağazaların, sosyal medya hesaplarından müşterileriyle doğrudan etkileşim kurabilmelerini sağlar. Canlı yayınlarda, ürünlerin tanıtımı yapılabilir ve müşterilerin soruları yanıtlanabilir. Ayrıca mağazanıza yönelik tanıtım desteği için Trendyol mağaza influencerlardan da tanıtım desteği alabilir. Influencer iş birliği olarak tanımlanan bu yöntemle, Trendyol’daki favori ürünlerini sosyal medya hesaplarında paylaşan influencerlar aracılığı ile ürün satışları arttırılabilir, yeni müşteri gruplarına ulaşılabilir.

Kreabaz E-Ticaret Hizmetleri

Trendyol mağaza içinde sanal mağazacılık konusunda atacağınız ilk adımda güvenilir bir platform üzerinden satışlarınıza başlamanız başarınızı arttırabilir. Bu başarıyı yakalamak ve e-ticaret ortamında her geçen gün zirveye yaklaşmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Sanal mağazacılık platformlarında yer almak, satışlarınızı başarı ile gerçekleştirmek ve yeni müşteri gruplarına ulaşmak için tecrübeli yaklaşımların tavsiyelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sanal mağazanızı açmak, pazardaki varlığınızı ilan etmek için Kreabaz E-Ticaret Hizmetleri olarak size yol göstermeye hazırız. Yaşanabilmesi muhtemel tüm sorunlara yönelik önceden önlemler alarak, yeni girişiminizde moralinizin en yüksek seviyede olmasına yardımcı olabiliriz. Profesyonel ekibimiz, krizlere karşı çözüm üreten bakış açımızla başarıyı ilk günden yakalamanızı sağlar.

Sanal mağazanızı açmaya karar verdiğinizde ve bu alandaki önemli platformlarda yer almak istediğinizde Kreabaz E-Ticaret Hizmetleri olarak çalışmalara başlayabiliriz. İstekleriniz, mağazanızın özellikleri, ulaşmak istediğiniz müşteri profili, ürünleriniz gibi tüm detaylar hakkında sizden bilgileri aldıktan sonra planlı bir şekilde işe koyuluruz. Hazırladığımız stratejileri sizinle paylaşarak yol haritanızı çizmenizde size yol gösterebiliriz. Sektörün artı ve eksilerini size ayrıntıları ile aktaracak tecrübeli ekibimiz sayesinde güvenle yola çıkabilirsiniz. Trendyol mağaza çatısı altında sanal alışverişte bilinen ve aranan bir mağaza olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.