Google Ads mi Meta Ads mi?

Dijital çağın hayatımızdaki yeri arttıkça işletmeler de buna ayak uydurarak reklamlarını internet ve sosyal medya üzerinden yayınlıyorlar. Buna bağlı olarak da bir ürün ya da hizmetin tanıtımını gerçekleştirmek için oluşturulan Dijital Pazarlama Stratejileri ve reklamlar da buna göre şekillenmeye başladı. Bu reklamlar da özellikle belli başlı iki farklı platform üzerinden gerçekleşiyor. Google’a ait reklamlar yani “Google Ads” ve yeni adıyla “Meta Ads” olarak bilinen “Facebook / Instagram Reklamları” ön plana çıkmaktadır. Peki, işletmeniz için reklam oluşturmak istediğinizde bu reklamları Google Ads üzerinden mi oluşturmanız gerekir yoksa Meta Ads üzerinden mi? Bu ayrımı yapabilmek için öncelikle her iki reklam alanının da sağladığı avantajları bilmek gerekir. Reklam vermedeki amacınız ve hedefiniz bu avantajlar doğrultusunda hangisi ile daha uyumlu ise o alan üzerinden reklam oluşturmak işletmenizin gelişmesi için oldukça önemlidir.

Google Ads mi Facebook / Instagram Reklamları mı?

Öncelikle bu iki platformun nasıl çalıştığına, ne gibi faydalar sağladığına artı ve eksilerinin ne olduğuna bakmak faydalı olacaktır. Çünkü reklam başarısını belirleyen birçok kriter var ve bu kriterler sizin hangi platformu ve bu platform içindeki reklam modelini seçeceğinizi belirler.

Pek çok işletmenin ya da markanın aklına takılan soru benzerdir. Marka için reklam oluştururken Google mı yoksa Facebook / Instagram mı kullanılmalıdır? İki ayrı reklam alanı olarak görünseler de ikisinin de işletmeye ya da markaya kattığı avantajlar farklı olabileceği gibi benzerliklere de sahiptir. Bu yüzden doğrudan net bir seçim de yapılabilir, iki alan da kullanılabilir. Burada ayrım yapılmasına neden olacak en önemli etkenlerden biri hedef kitle diğeri ise reklam hedefidir. Eğer işletmenizin hedef kitlesi Instagram ya da Facebook’ta yoğunsa reklam vermek için bu platformları seçmeniz daha doğru olacaktır. Fakat işletmenizin hedef kitlesi daha çok web sitesi ağırlıklı ise Google Ads tercih etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra vereceğiniz reklamdan hedeflediğiniz ne olduğu da oldukça önemlidir.

Bir diğer kriter ise rakiplerdir. Aynı ya da benzer ürünü tüketmeye sunan reklam için en çok hangi alanları kullandığı sizlere ipucu olabilir. Eğer web siteniz için CRM Datası oluşturmak istiyorsanız Google Ads reklamcılığı daha uygun olacaktır. Sosyal medyayı aktif kullanan ve hatırı sayılır bir takipçi sayısı bulunan bir işletme iseniz reklamlarınızı bu platformlarda yoğunlaştırmak etkili ve verimli sonuç alabilmeniz için daha doğru olacaktır. Google, reklamlarında daha geniş bir kitleye hitap ettiği ve anahtar kelimeyle aramalara yönelik çalıştığı için maliyet açısından daha fazladır. Fakat pek çok internet kullanıcısı bir uygulamaya gitmek için bile Google üzerinden arama yaptığından reklamların daha çok kişiye iletilmesini sağlar. Şöyle ki, özellikle bilgisayarlardan Facebook ve Instagram’a girmek için birçok kişinin arama yaptığı yer Google oluyor. Ayrıca Facebook ve Instagram reklamları eğer form reklam modeli değilse ileriye dönük, daha uzun vadeli reklamlardır. Google reklamları ise aramalarla o anda ihtiyaca yönelik gösterilir.

Google Ads

Google Ads, arama motoru reklamcılığı olarak da bilinen ve Google Arama Motoru ile internet üzerindeki hemen her alanda reklam vermenizi sağlayan bir hizmettir. Google, Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan arama motorudur. İnternet kullanıcıları tarafından bu kadar yaygın bir şekilde kullanılan Google, e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında da oldukça başarı elde etmiştir. Google Ads üzerinden oluşturacağınız reklamlar, haritalar, Gmail, Google Play, Youtube ve her türlü web sitesinin içeriğinde bulunan reklam alanlarında gösterilerek geniş bir kitleye ulaşılması sağlanır.

Google Ads’te reklamlarınız kullanıcıların browserda yaptığı aramalara uygun olarak sayfanın en üstünde ve altında gözükür. Yani sattığınız ya da sunduğunuz her ne ise o aramayı yapan kişilere reklamınız gözükür. Bu nedenle Google reklamları tam anlamıyla hedef odaklıdır. Ayrıca istenirse kullanıcıların konumları baz alınarak yakınındaki ilgili kullanıcılara reklamınız gösterilir. Google Ads hem masaüstü cihazlarda hem de mobil cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışabilir. iOS ve Android cihazlara göre seçim yapabilme tercihleri ile de gelişmiş bir altyapıya sahip olan Google Ads, hedef kitleniz doğrultusunda ilgili kişileri web sitenize çekebilir. Bu sayede potansiyel müşterileriniz ile etkili bir iletişim kurarak satışlarınızda ve kazançlarınızda artış sağlayabilirsiniz.

Google Ads özellikle e-Ticaret sitelerinin gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlayan, işletmelere büyük avantajlar sunar. Basit bir arayüze sahip olan Google Ads, doğru strateji ve hedef kitle belirlendiği takdirde kampanya adı, reklam metni, reklam görseli ve ilgili web sitesinin URL bağlantısı gibi detayları girerek basit bir şekilde reklam oluşturabilirsiniz.

Google Ads üzerinden reklam oluşturmak basit görünse de reklam aşamasına gelmeden önce ciddi çalışmalar yapılmalıdır. Çünkü reklam oluşturmanın amacı bir bütçe harcamak değil harcadığınız bütçenin karşılığında belirli bir kar elde etmektir. Reklam oluşturmak için öncelikle hedefinizi, stratejinizi, reklam bütçenizi, hedef kitlenizi, gösterim miktarınızı, reklam formatını ve elbette etkili bir reklam için yaratıcı çalışmalarınızı planlamalısınız. Tüm bu detayları dikkatli bir şekilde planladıktan sonra az bir maliyetle daha fazla kazanç elde etmek temel amacınız haline gelmelidir.

Google Ads Avantajları Nelerdir?

Google’da aynı ya da benzer ürünlerin satışını yapan yüzlerce web sitesi var. Bu web siteleri arasında fark yaratmak ve ön plana çıkmak için etkili ve doğru stratejiler ile Google reklamcılığına yönelmek gerekir. Müşterilerle satıcılar arasında etkili bir iletişim kurulmasını sağlayan Google, sahip olduğu her alanı kullanarak kullanıcıların dikkatini çekmeyi ve satın alma davranışlarını etkilemek amaçlanmıştır. Google Ads aracılığı ile verilen reklamların avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

 • Google Ads’in sağladığı en büyük avantaj tabi ki de mevcut ve potansiyel müşterileri web sitesine çekerek satış oranlarının artmasını sağlamasıdır. Çünkü arama odaklı çalışan Google Ads, bir ürüne ya da hizmete ihtiyacı olanlarca kullanılır. Bu nedenle de oldukça hızlı sonuçlar sağlar.
 • Google Ads ile yapılan Google aramalarında en çok kullanılan kelime ve kelime öbeklerini görebilirsiniz. Burada reklamınızı oluşturacağınız ürün ya da hizmetin arama motorlarında nasıl aratıldığını öğrenerek reklam stratejinizi doğru oluşturabilirsiniz. Bu bilgileri kullanmak hem web sitenizin trafiğini artırır hem de SEO çalışmaları ile web sitenizin iyileştirilmesine olanak sağlar.
 • Google reklamcılığının sağladığı önemli avantajlardan bir diğeri de işletmenizin görünürlüğünü artırmasıdır. Bu da web sitenizin ziyaretçi sayısı ve marka bilinirliğinizi yükseltir. Bu sayede bir internet kullanıcısı ürününüz hakkında sizin markanızı ya da işletmenizi kullanmadan arama yapsa dahi karşılaşacağı sonuç ekranında sizin web sitenizi görecektir. Böylelikle arama yapan kişi işletmenizi bilmiyorsa işletmenizi öğrenecek, daha önce müşteriniz olduysa da yeniden sizi hatırlamasını sağlayacaksınız.
 • Birden fazla Google reklam alanının olması daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlar. Gmail, YouTube, görüntülü reklam, arama sonuçları vb gibi çok farklı reklam alanları olan Google’da her türlü kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Burada önemli olan reklamı oluştururken hedefinizi net bir şekilde belirlemenizdir. Web sitesinde satış yapmak, müşteri bilgilerini elde ederek yeniden pazarlama yapmak mı ya da bilinirlik oluşturmak mı? gibi soruların cevapları doğru belirlenmelidir. Çünkü bu hedef doğrultusunda Google bünyesinde bulunan Gmail, Google Play ya da haritalar gibi çeşitli alanlarda reklam gösterimi gerçekleşecektir.
 • Google Ads’in sağladığı en önemli avantajlardan biri de reklam kampanyalarının ölçülebilir ve değerlendirilebilir olmasıdır. Bu özellik ilk etapta önemli gibi gözükmeyebilir. Ancak reklam bütçesini doğru harcanması ve doğru hedef kitleye reklamı göstermek adına bu bilgiler son derece önemlidir. Reklam üzerinden tıklayarak kaç kişinin web sitenize geldiğini, potansiyel müşteri adaylarının sayısını, reklamdan sonra site trafiğinin ne kadar arttığını, reklam oluştururken kullandığınız hangi kelimenin katkısının daha fazla olduğunu ve sayfaya kullanıcı yönlendirdiğini ve reklam gösterimlerin de ne kadar bütçe harcandığını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede reklam sürecinde iyileştirmeler yapabilir ya da bu reklam kampanyasında size fayda sağlamayan reklam alanlarını sonraki kampanyalarda kullanmamaya dikkat edersiniz.
 • Google Ads geleneksel reklam modellerine göre çok daha ucuzdur. Google Ads bir dijital pazarlama alanıdır. Bu sayede yapılan tüm işlemler anlık takip edilebilir ve ölçülebilir. Geleneksel reklam yöntemlerinde harcanılan bütçenin ne kadar karşılığı olduğu tam anlamıyla ölçülemez. Örneğin, outdoor reklamcılığında kaç kişinin sizin reklamınızı görerek satın alma gerçekleştirdiğini öğrenemezsiniz. Fakat, Google Ads reklamlarında bu bilgileri öğrenmek ve reklamlarınıza yön vermek mümkündür. Bunların yanı sıra kullanıcıların web sitenizde ne kadar süre kaldığını, hangi sayfaları ziyaret ettiğini ya da web sitesinden hemen çıkma oranlarını da ölçerek reklam performansını ölçümleyebilirsiniz.

Meta Ads

Günümüzde yaygın şekilde kullanılan sosyal medya, işletmeler ve markalar için etkili bir reklam alanı olarak görülmektedir. Alışılagelmiş reklamların yanı sıra daha dikkat çekici ve hedef kitle odaklı oluşturulan Facebook-Instagram reklamcılığı doğru reklam modeli ile büyük avantajlar sağlayabilmektedir. Sponsorlu reklam olarak kullanıcıların karşısına çıkan Meta Ads artık WhatsApp üzerinden de yapılabilmektedir. Bu nedenle Meta Reklamları, farklı kullanım alanlarında farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Hedef kitle analizini doğru ve detaylı bir şekilde oluşturduğunuzda günün her saati potansiyel müşterilere ulaşma olasılığınız vardır.

Yeni adıyla Meta olan ama Facebook Business olarak bilinen ara yüz kullanılarak oluşturulan reklamlarda en temel amaç şudur. Mevcut müşterilerin yanı sıra potansiyel müşterileri de hedefleyerek müşteri portföyünü artırmak, marka bilinirliğinin artmasını sağlamak, satışları artırmak için reklam kampanyaları kurgulamak. Yani Meta reklamcılığı markanızın hem tanıtımını yapabilir hem satışlarınızı artırabilir hem de etkileşim hesabınızdaki etkileşimleri artırabilirsiniz.

Facebook / Instagram reklamcılığında detaylı hedef kitle analizinin yapılması, reklam gösterimlerinin süresinin ayarlanabilmesi ve günlük ortalama bütçenin hedeflenmesi gibi pek çok avantaj mevcuttur. Reklamın gösterileceği kullanıcıların demografik yapıları, ilgi alanları, etkileşimde bulundukları ya da takip ettikleri gibi pek çok kişiselleştirilmiş bilgiyi sunan Facebook, oluşturulan reklam kampanyaları ile doğru hedeflemenin yapılmasını sağlayan önemli bir platformdur.

Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları

Meta reklamcılığı olarak yeniden adlandırılan Facebook ve Instagram reklamcılığı aslında iki ayrı platformu temsil etmektedir. Bir reklam kampanyasında hem Facebook hem de Instagram’ı kullanabileceğiniz gibi sadece Facebook ya da sadece Instagram üzerinden de reklam oluşturabilirsiniz. Bu ayrımı da belirleyen yine sizin hedef kitleniz olacaktır. Çünkü Facebook kullanıcılarının yaş ortalaması Instagram kullanıcılarının yaş ortalamasına göre fazladır. Ayrıca platformlardaki ilgi alanları ve içerik tüketim hızı da farklılaştığından markanızın hedef kitlesi en çok hangi platformu kullanıyorsa orada reklam oluşturmak çok daha etkili olacaktır.

Google Ads mi Meta Ads mi? 2

Meta Ads Avantajları Nelerdir?

Facebook ve Instagram kullanıcı sayısının artması ve günlük yaklaşık 1.5 milyar aktif kullanıcının bulunması ile hem Türkiye’nin hem de dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olmuştur. Sosyal medyada ortalama 35 dakika vakit geçiren bir kullanıcı bu süre zarfında birçok markaya ya da işletmeye ait reklamlara maruz kalmaktadır. Özellikle sezonsal reklam kampanyaları ile anlık etkileşime geçmenin mümkün olduğu “Meta Ads avantajları nelerdir?” birlikte bakalım.

 • Facebook ve Instagram sponsorlu reklamlarında en önemli avantaj detaylı bir şekilde hedef kitle analizinin yapılabilir olmasıdır. Oluşturduğunuz reklamın hangi kullanıcılara gösterilmesini istiyorsanız reklam oluştururken bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde planlamalısınız. Kullanıcının yaşı, mesleği, ekonomik durumu, yaşadığı şehir ya da eğitim durumu gibi demografik özelliklerini ve hobilerini, ilgi alanlarını, takip ettiklerini ya da beğendiği gönderileri sınıflandırmalısınız. Bu sayede özel bir hedef kitle profili oluşturarak ve gösterim yapılmasını istediğiniz kullanıcı sayısını azaltarak daha fazla aksiyon alabileceğiniz kullanıcılara ulaşmanız sağlanır.
 • Her iki platformun da yüksek bir kullanıcı sayısının olması reklam vermek için etkili ve güzel bir alan olduğunun göstergesidir. Instagram ve Facebook reklamlarını “profesyonel şekilde” oluşturmak için Facebook Business Manager’ı kullanmak gerekiyor. Bu sayede hem Facebook için hem de Facebook üzerinden Instagram için reklam kampanyası oluşturulabilir. Burada dikkat edilmesi gereken reklam stratejisidir. Reklam hedefinize ve hedef kitlenize göre hangi platformda reklam vereceğinizi belirlemeniz gerekir.
 • Doğru görsel, metin ve seslerle oluşturulan reklam kampanyalarında yaratıcılık da oldukça önemlidir. Instagram’da içerik tüketim hızı 3 saniye olarak gözlemlenmektedir. Bu yüzden kullanıcıların dikkatini çekebilmek için ilk 3 saniye içerisinde etkilemeniz gerekir.
 • Meta Reklamlarında reklamların daha etkili sonuçlar vermesi için A/B testleri özelliğini de Facebook bize sunmaktadır. Bu testler ile reklam kampanyalarının daha iyi sonuçlar elde etmesi için iyileştirme ve geliştirmeler yapabilirsiniz. Facebook Business tarafından sunulan A/B testi reklam kampanyasının detaylı bir analizini oluşturur. Bu analizi grafikler ve şekillerle destekleyerek herkes tarafından okunabilir ve anlaşılabilir bir şekilde ifade eder. Bu analizler sonucunda reklam kampanyasının etkileri yorumlanarak başarılı bir kampanya yürütmek için iyileştirmeler yapılmasını mümkün kılar.
 • Meta reklamlarının sağladığı avantajlardan biri de kullanıcılara ilettiği link sayesinde “Landing Page” yönlendirmesinin olması. Bu yönlendirme sosyal medya hesabının satış yaptığı bir web sitesi ya da uygulama olabilir. Örneğin, bir ürün ya da koleksiyon tanıtımının yapıldığı Instagram reklamında “Web sitesine git”, “Hemen satın al” gibi yönlendirmeler ile web sitesinde görselin bulunduğu sayfaya yönlendirme yapılarak kullanıcıları satın almaya teşvik edilebilir.

Meta reklamcılığında etkili ve verimli reklam kampanyası oluşturmak için uzman ekiplerden yardım almanız önemlidir. Facebook Business kullanımı kolay bir reklam alanı olsa dahi doğru strateji ve analizler için uzman görüşüne ihtiyaç duyulur.

Hangi Reklam Kampanyası?

Ne yazık ki bu soruya tek cümle ile yanıt vermek ne yazık ki imkânsız. Çünkü reklam verilecek platformdan tutun reklam bütçesine, reklam hedef kitlesinden pazarlanacak ürün ya da hizmetin içeriğine kadar birçok detay seçeceğiniz reklam platformunu ve reklam modelini belirler. Bunları belirleyen kriterleri iyi analiz etmek ve bu doğrultuda tercihler yaparak iyileştirmelerde bulunmak da belirli bir tecrübe gerektirir.

İster Google Ads ister Meta Ads seçin reklam vermek için etkili reklam kampanyasını seçmeniz gerekir. Her bir reklam kampanyasının kendi içinde farklı amacı ve hedefi bulunmaktadır. İşletmeniz ve markanız için oluşturmak istediğiniz reklam kampanyasındaki hedeflerinizi göz önünde bulundurarak doğru reklam kampanyasını seçmelisiniz. Reklam kampanyasını seçmek için pazarlama hedeflerinizi, markanızın stratejisini ve reklam için ayıracağınız bütçenin miktarını önceden planlamanız ve bu veriler doğrultusunda doğru reklam kampanyanızı seçmeniz gerekmektedir. Farklı reklam kampanyaları ve bu kampanyaları tercih etmenizi sağlayacak nedenleri şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Arama Ağı Kampanyaları: Bu reklam kampanyası hem web siteniz üzerinden satışların artmasını sağlayabilir hem de web sitenize yeni kullanıcıların kayıt yaptırarak CRM dataları elde etmenizi sağlar. Var olan müşteriniz için yeniden pazarlama stratejisi olarak tercih edebileceğiniz gibi uzun dönemde yeni müşteriler kazanmak için de kullanabilirsiniz. İşletme ya da markaların sunduğu ürün ve hizmet özelinde arama yapan kullanıcılara sunulan bu reklam kampanyasında etkili metin ve anahtar kelime kullanımı ile başarılı sonuçlar elde edilebilir.
 • Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları: Bu reklam modelinde dört farklı amaç vardır. Satış ve potansiyel müşterilere erişim sağlamak, marka bilinirliğini artırmak, internet kullanıcılarına erişim sağlamak ve verilere göre yeniden pazarlama stratejisini kullanmak olmak üzere farklı hedefleri sağlar. Bu kampanya modeli ise web sitelerinde gezinen kullanıcıların yanı sıra uygulamalara ya da arama sonuçları arasında dolaşan kişileri de hedefleyerek reklam gösterimi gerçekleştirilir. Eğer mevcut web sitesini daha önce ziyaret etmiş ise ya da bir kez de olsa arama yapmış ise o zaman kullanıcılara yeniden pazarlama stratejisi altında reklam gösterimi gerçekleştirilir.
 • Video Reklam Kampanyaları: Video reklamları ile marka ya da işletmenizin ürünleri hakkında tanıtım yaparken hem ürünün özelliklerini daha detaylı bir şekilde kullanıcıya sunma fırsatına sahip olursunuz hem de markanızın bilinirliğinin artmasına neden olursunuz. Satışı artırmak için “Dönüşüm Sağlama” kampanyasını esas alarak hedefleme yapmak müşteri sayısının artmasını sağlar. Video reklamları Youtube aramalarında ya da içeriklerinde yaygın olarak kullanıldığından sadece Google kullanıcılarını değil Youtube kullanıcılarını da hedeflemektedir.
 • Alışveriş Kampanyaları: Özellikle bir ürünü tanıtmak ve ürünün online satışını artırmak için kullanılan alışveriş kampanyaları dikkat çekici görsel ile tasarlandığında etkili sonuçlar vermektedir. Kullanıcıların web sitesi üzerinden satın alma davranışı gerçekleştirmesini ve yerel mağazalardan haberdar olarak müşteri çekmesini sağlar.
 • Uygulama Kampanyaları: Daha çok mobil cihazlarda ve Google Play gibi uygulama indirme platformlarında etkileşim ve kullanıcı kayıt sayısını artırmak için uygulanan kampanyalardır. Bu kampanya modeli ile hem arama ağı hem de görüntülü, video reklam ağlarını birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede daha çok kitleye ulaşarak uygulamanızın yüklenme sayısını artırabilirsiniz.
 • Yerel Kampanyalar: Google Haritalar’ın aktif bir şekilde kullanıldığı daha çok konum ve mağaza yer bilgilerinin paylaşıldığı özellikle fiziksel mağazaya müşteri çekmek için tercih edilen bir kampanya modelidir.
 • Form Reklam Kampanyaları: Bu reklam modeli, ürün ve hizmetiniz için potansiyel müşterilere ulaşmak ve onların bilgilerini alarak iletişim kurmanıza olanak tanır.
 • Maksimum Performans Kampanyaları: Son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılan ve kendi makine öğrenimi ile maksimum performans alabileceği bir optimizasyon gerçekleştiren kampanya modelidir. Yeni müşterilere ulaşma, marka bilinirliğini artırma ve reklam verimliliğinin daha üst seviyede olmasını sağlamak için tercih edilir. Bu kampanya modeli ile tüm Google Ads envanterini kullanmak mümkündür. Hedef kitlenizin hangi alanı daha sık kullandığını ya da hangi saatlerde Google kanallarını analiz ederek reklamdan maksimum performans elde etmenizi sağlar.

Dijital Pazarlama Ajansı KREABAZ

İşletmenizin ya da markanızın Google, Facebook, Instagram gibi dijital platformlarda yer almasını istiyorsanız dijital pazarlama stratejilerini doğru ve etkili bir şekilde kullanmalısınız. Google Ads ya da Facebook Business Manager üzerinden kolay bir şekilde reklam oluşturmanız mümkün olsa da uzman bir ekip ile daha doğru sonuçlar elde etmeniz yüksektir. Bir reklam kampanyası oluşturmak için sadece bu platformların nasıl kullanılacağını bilmek yeterli değildir. Doğru rakip ve pazar analizi yapmak, hedef kitleyi detaylandırmak, doğru kanalları ve kampanya modelini seçebilmek, bir reklam dili ve söylemi oluşturabilmek gibi pek çok unsuru yerine getirmek gerekir.

Profesyonel ve uzman ekibi ile hem Google Ads alanında tecrübe kazanmış hem de Facebook / Instagram dinamiğini çözümlemiş KREABAZ Dijital Pazarlama Ajansı işletmenizi ön plana çıkaracak reklam kampanyalarını sizlerin yerine oluşturuyor. Rakip markalar ve çeşitli sosyal mecralarda ön plana çıkmak, doğru hedef kitleye ulaşabilmek ve onların dikkatini çekebilmek için yaratıcı ve farklı olmanın önemini kavrayarak sunduğu hizmetl markanızı farklı bir konuma ulaştırır. İşletme ve markaların ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak yaptığı geniş kapsamlı araştırma doğrultusunda en uygun reklam kampanyasını oluşturur. Oluşturduğu reklam kampanyasını süreç içerisinde takip ederek, kontrollerini ve analizlerini çıkararak aldıkları aksiyonları takip eder. Değişen dijital dünya içerisinde aynı hızda bu değişime ayak uyduran ve kendini daima geliştirme, yenileme yolunda ilerleyen KREABAZ, sizleri de bu değişimin bir parçası yaparak markanızın ön plana çıkmasını sağlıyor.