SEO Ajansı KREABAZ

Google Chrome gibi popüler arama motorları, belirlemiş oldukları algoritmaları uygulayan web sitelerini, arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) üst sıralara çıkararak ödüllendirir. Arama Motoru Optimizasyonu çalışması, bir web sitesinin dijital ortamda bilinirliğini sağlamanın en temel yollarından biridir. Dijital pazarlama çalışmaları kapsamında yürütülen içerik pazarlaması için en önemli kriter, SEO uyumlu içerik üretiminin sağlanmasıdır. SEO Ajansı ise bir marka ya da işletmenin dijital dünyadaki bilinirliğinin sürdürülebilir olması için profesyonel destek sunar.

Markalar için Dijital Pazarlama Stratejileri kurgulanması, Site İçi SEO ve Site Dışı SEO çalışmaları bu konuda hizmet sunan ajansların sunduğu hizmetler arasındadır. Dijital Pazarlama, ilgili web sitesinin Arama Motoru Optimizasyonu yapıldıktan sonra farklı dijital kanallar aracılığıyla yürütülen bir çalışmadır.

 

Kurumsal SEO Ajansı

Markaların ve işletmelerin dijital platformlarda varlıklarını göstermelerinin en temel yolu, Arama Motoru Optimizasyonu uyumlu içerik ile üretilen bir web sitesine sahip olmaktan geçer. Kurumsal SEO Ajansları; Site İçi SEO ve Site Dışı SEO ile algoritmalara uyumlu içerik üretimi, dijital pazarlama ve içerik pazarlaması çalışmaları ile kurumsal yapılara destek verir. Dijital dünyadaki rekabetin her geçen gün daha fazla arttığı düşünüldüğünde, kurumsal yapıların web sitelerini ve dijital pazarlama çalışmalarını güçlendirmeleri kaçınılmazdır.

Profesyonel ajanslar; kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama, SEO/SEM/DM hizmetlerinin yanında e-ticaret yazılımları ve markaların tanıtım filmi gibi kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üretir. Arama Motoru Optimizasyonu Ajansı, profesyonel ve güncel hizmetleri ile kurumsal yapıların rekabet güçlerini artırır.

 

Profesyonel SEO Ajansı Hizmetleri

Profesyonel ajanslar, markalara ait web sitelerinin reklam bütçesi oluşturmadan organik sonuçlarla arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını destekler. Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları, güncel tüm arama motorlarının belirlemiş oldukları algoritmalara uygun şekilde tasarlanır. Web sitelerinin anahtar kelime arama hacimleri doğrultusunda hazırlanan çalışmalar, site içi ve site dışı Arama Motoru Optimizasyonu olarak eş zamanlı olarak yürütülür.

Ajansların sunduğu profesyonel hizmetler, markaların ve işletmelerin uzun vadede Google ADS gibi dijital pazarlama ve reklam bütçelerini minimize etmeyi, organik olarak bilinirliğini genişletmeyi hedefler. Profesyonel SEO ajansı hizmetleri şunlardır:

 • İşletmenin web sitesi analizi,
 • İlgili siteye ait teknik hataların düzenlenmesi,
 • İşletmenin kurumsal yapısına özel strateji belirlenmesi,
 • Web sitesinin hız kontrolleri,
 • Rakip analizleri.

Teknik SEO Hizmeti

Teknik SEO Hizmeti, web siteleri için farklı şekilde yürütülen teknik kriterlerin incelenerek, site tasarımının ve içeriklerinin arama motorlarının kurallarına uygun hâle getirilmesini ifade eder. Gerçekleştirilen teknik hizmetler, işletmelere ait web sitelerinin arama motorlarının algoritmaları ile uyumlu şekilde çalışmasını destekler.

SEO Ajansı Teknik Hizmetleri ile web sitelerinin organik ziyaretçi sayılarının artırılması ve arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP) konumunun iyileştirilmesi sağlanır. Site içi ve site dışı arama motoru optimizasyonu çalışmaları, teknik hizmetler kapsamında yer alır. SEO uyumlu içerik ve içerik pazarlaması gibi hizmetler de yapılan çalışmalar arasındadır. Gerçekleştirilen teknik çalışmalar, web sitesinin hızını da en ideal seviyeye taşımayı gerektirir ve bu şekilde Google Chrome, Bing, Yandex gibi popüler arama motorlarının ilgili kriterleri de karşılanmış olur. İnternet kullanıcılarının ilgili web sitesine daha hızlı bir şekilde erişim sağlamasının yolu, teknik hizmetlerden geçer.

 

Site İçi SEO Hizmeti

On Page SEO olarak da ifade edilen Site İçi SEO Hizmeti, web sitelerinin her bir sayfasının ayrı ayrı incelenerek optimize edilmesini, SEO uyumlu içerik ile güçlendirilmesini kapsar. Arama Motorları Algoritmalarına uygun içeriklerin oluşturulması; sektörel analiz, hedef kitle analizi ve anahtar kelimelerin belirlenmesi gibi çalışmaları da içerir.

İlgili web sitesinin organik ziyaretçi sayılarının artırılmasını hedefleyen çalışma, tüm popüler arama motorlarında da üst sıralarda yer alması için yapılır. Site içi SEO çalışmaları; kaliteli ve optimize edilen kodlar kullanılarak site performansının artırılmasını ve içerik pazarlaması çalışmalarını desteklemeyi hedefler. Dijital pazarlama çalışmaları için de temel bir zemin hazırlayan site içi hizmetler, reklam bütçelerinden tasarruf etmeyi de sağlar çünkü profesyonel şekilde optimize edilen bir web sitesinin organik ziyaretçileri artış gösterdikçe, reklam kampanyalarına ihtiyaç oranı da azalır.

 

Site Dışı SEO Hizmeti

Off page SEO olarak da adlandırılan Site Dışı SEO Hizmetleri, arama motorları sıralamalarında web sitesinin konumunun iyileştirilmesini hedefler. Site dışında farklı kaynakların kullanılması ile yürütülen bu çalışma, ilgili sektördeki potansiyel ve mevcut müşterilerin web sitesine daha kolay şekilde erişimini destekler. Site dışı arama motoru optimizasyonu hizmetleri şunlardır:

 • Backlink çalışmaları,
 • URL eklentileri,
 • Yorumlar,
 • Sektörel makaleler,
 • Blog yazıları,
 • İçerik pazarlaması.

Sosyal medya platformları, dijital pazarlama çalışmaları, forumlar, sözlükler, haber portalları ve video platformları gibi birçok farklı kaynak, site dışı Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerinin kullanıldığı alanlardır. Ayrıca billboard tasarımları, gazeteler ve TV kanalları gibi alanlar da ilgili markanın reklam ve tanıtım çalışmalarının yürütülmesi için uygulanan site dışı hizmetler arasında yer alır.

 

e-Ticaret SEO Hizmeti

Dijital dünyada iş yapma modelleri, tüketicilerin alışveriş eğilimlerine göre şekillenir. Günümüzde e-Ticaret Sitelerinin yaygınlaşması ve online satış platformlarının artışı, tüketici eğilimi ile güçlenmektedir. Bu nedenle, e-Ticaret sitelerinin rekabet alanlarının desteklenmesi, profesyonel ajans hizmetleri ile sağlanmalıdır. Güçlü bir e-ticaret sitesine sahip olmak, marka ya da işletme için rekabet avantajı sağlarken, bilinirliğini de artırır.

SEO Ajansı KREABAZ 2

Ziyaretçi sayılarının maksimum seviyeye taşınmasına yardımcı olan e-Ticaret SEO Hizmetleri, satışlarının arttırılması için de önemli rol oynar. Dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonuna uyumlu içerik üretimi, ilgili sitenin daha fazla müşteri kitlesi tarafından bilinmesini destekler çünkü arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak düzenlenen bir satış sitesi, çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilir. E-ticaret sitesinin kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması, site hızının ideal seviyede konumlanması, sitenin başarısını direkt etkiler. Tüm bu dinamiklerin yerine getirilmesi profesyonel SEO Ajansı Hizmetleri ile mümkün olur.

İçerik Hizmeti

Bill Gates’in yıllar önce ifade ettiği “Content is King” sözü, geçerliliğini hâlâ korumasının yanı sıra günümüzde daha fazla anlam kazanmıştır. Bu söz, markalar için arama motoru optimizasyonu uyumlu içerik üretmenin önemini vurgulayan en net ifadeler arasında yer alır. İçerik Hizmeti ile arama motorlarının kriterlerine uygun içerikler üretilir ve bu şekilde ilgili sitenin ziyaretçi sayılarının artırılması hedeflenir.

Arama motorları, güçlü içeriklere sahip olan web sitelerini daha fazla indexleyerek sıralamalardaki konumlarını da yükseltir. Bir marka ya da işletmenin organik sonuçlarda ilk sıralarda çıkmasının en temel yolu içerik hizmeti ile sağlanır. Web sitesinin organik trafiğini yükselten bu çalışmanın sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Markanın bilinirliğinin artması,
 • Satış grafiğinin yükselmesi,
 • Dijital pazarlama gibi reklam bütçelerinden tasarruf edilmesi,
 • Sadık müşteri yaratılması.

Profesyonel SEO Ajansı

İşletmenizin yer aldığı sektör ve pazarda iyi bir konuma sahip olmak ister miydiniz? Rekabet alanında ön plana çıkmak, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki konumunu iyileştirmek, işletmenin kısa, orta ve uzun vadede hedeflerine ulaşmasını desteklemek Profesyonel SEO Ajansı hizmetleri ile mümkündür.

Profesyonel hizmetlerin temelinde marka ya da işletmeye özel olarak hazırlanan arama motoru optimizasyonu stratejileri yer alır. Mevcut durum analizi, hedef kitle analizi ve web sitesi optimizasyon analizleri ile başlayan süreç; site içi ve site dışı arama motoru optimizasyonları, arama motoru optimizasyonuna uyumlu içerik üretimi, dijital pazarlama ve içerik pazarlaması çalışmaları ile birlikte yürütülür. Profesyonel ajans hizmetleri, kurumsal yapıların ve markaların ihtiyacı olan tüm destekleri sağlar. Marka bilinirliği, potansiyel ve mevcut müşterilere hızlı erişim, web sitesi trafiğinin artırılması ve buna bağlı olarak hedeflerin tutturulması verilen hizmetlerin somut sonuçları olarak gösterilir.

 

İstanbul SEO Ajansı KREABAZ

Kreatif bir sihirbaza sahip olduğunuzda, neler yapabileceğinizi hayal edebilirsiniz. Kreabaz, tam da bu noktada ihtiyacınız olan kreatif dijital çözümleri sizlere sunar. Markanızın ya da kurumsal yapınızın dijital platformlarda güçlenmesi, temel çalışmaların titizlikle yürütülmesi ile mümkün olur. Sektörel rekabette fark yaratmak ve ön plana çıkmak için sunulan profesyonel ajans hizmetleri, web sitesi tasarımından dijital pazarlama çalışmalarına kadar geniş bir alanda çözüm önerileri getirir.

Web sitesi hızından arama motoru optimizasyonu uyumlu içerik üretimine, site içi ve site dışı arama motoru optimizasyonuna kadar geniş bir alanda total çözümler sunan Kreabaz, markanızın iddialı bir şekilde dijital dünyada konumlanmasını ve başarınızı sürdürülebilir kılmayı amaçlar. Markaya özel incelemeler sonucunda geliştirilen stratejiler sonucunda, globalde çok daha fazla kullanıcıya erişmek ve satış grafiğini yükseltmek, Kreabaz hizmetleri ile mümkündür. İstanbul SEO Ajansı KREABAZ hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve iş birliği başlatmak için bize hemen buradan ulaşabilirsiniz.